Про магазин

Boss Climate — найкращий магазин  кліматичної техніки  

Ми віримо, що кліматична техніка існує для того, щоб робити життя простіше, приємніше і комфортнішим. Тому і пошук кондиціонера повинен бути швидким, зручним і приємним. Ми не просто продаємо кліматичну техніку, ми допомагаємо знайти саме те, що Вам  потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жили щасливо та комфортно. Boss Climate - це універсальна відповідь на будь-який  кліматичний запит, початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник.

Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумному пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

 

Наша мета — бути корисними

Компанія "Boss Climate" – це професіонал на ринку кліматичної техніки та її встановлення.

Кондиціонери вже давно увійшли в наше життя і стали незамінним обладнанням для регулювання мікроклімату. На сьогоднішній день складно уявити комфортні умови в будинку і влітку, і взимку без використання даної техніки. Сучасні спліт системи як ефективно охолоджують повітря в приміщенні в літню спеку, так і можуть стати повноцінним опалювальним приладом в зимовий період. Деякі моделі здатні обігрівати повітря в будинку навіть при -25 градусів за вікном.

Вся представлена в  нас продукція сертифікована та має гарантію від виробника. Це дозволяє нам забезпечити наших клієнтів широким вибором та високоякісними товарами згідно із найновішими тенденціями ринку.

Ми пропонуємо Вам якісні та оперативні послуги монтажників, які встановлять ваш кондиціонер у будь-якому приміщенні.

Якість монтажу – це сукупність досвіду кожного монтажника, професійного будівельного інструменту, якісних витратних матеріалів, дотримання технології.  

Наші монтажники – це наша гордість, вони ламають стереотипи щодо працівників даної сфери. Вони працьовиті , відповідальні та приємні, а головне якісно та швидко роблять свою роботу.

Ми цінуємо Ваш і свій час , тому швидко і якісно виконуємо свою роботу.

Індивідуальний підхід і якість обслуговування приємно здивують кожного!

Зателефонуйте або напишіть нам, ми з радістю дамо відповідь на Ваші запитанняя!

Наша поштова адреса : boss.climate1@gmail.com