Демонтаж кондиционеров №1

Демонтаж кондиціонерів

Демонтаж кондиціонера є затребуваною послугою, як і монтаж кондиціонерів, серед людей, які мають переїжджати до іншої квартири або шукати нове місце під офіс. Під час ремонтних і будівельних робіт зняти кондиціонер просто необхідно, адже інакше можна пошкодити не тільки саму техніку, а й знизити якість внутрішнього оздоблення приміщення.

Процедуру демонтажу кондиціонера можна розділити на 3 етапи:

 • Підготовчі роботи, у яких здійснюється перекачування фреону у зовнішній блок;
 • Безпосередній демонтаж (фахівець акуратно від'єднує кріплення та блоки кондиціонера);
 • Консервування та комплектування техніки.
Демонтаж кондиціонерів

 

Демонтаж настінних кондиціонерів у Києві та області Модель Ціна (грн)
Демонтаж спліт-системи (до 25 м кв) 7-9 1200
Демонтаж спліт-системи (до 35 м кв) 12 1400
Демонтаж спліт-системи (до 50 м кв) 18 1800
Демонтаж спліт-системи (до 70 м кв) 24 2200

 

Демонтаж кондиціонера необхідний найчастіше при переїздах – з однієї квартири на іншу, або з одного офісу на інший. Також знімати кліматичне обладнання практично завжди потрібно під час ремонту в приміщенні. Але робити це треба правильно, аби не нашкодити кондиціонеру – адже це доволі тендітний виріб, і, до того ж, недешевий. Ми пропонуємо вашій увазі послугу з демонтажу кліматичних систем будь-якої складності за вигідною ціною в Києві та області.

Етапи демонтажу кондиціонера

Ми не радимо займатися цим самостійно (хіба що у вас є певна кваліфікація), та все ж опишемо етапи – як відбувається демонтаж кондиціонера:

 1. Підготовка. Потрібно переконатися, що обладнання відімкнене від електроживлення.
 2. Потрібно зняти кришку з зовнішньої частини кондиціонера, для цього необхідний спеціальний інструмент, який є у наших майстрів;
 3. Фреон заганяється у зовнішній блок і закриваються крани, аби він не витік;
 4. Далі від’єднуються трубки, що з’єднують зовнішній та внутрішній блоки. При цьому треба закрити клапани, аби не витік холодоагент;
 5. Потім потрібно зняти кріплення, які тримають блок кондиціонера;
 6. Зовнішній блок знімається з кронштейнів;
 7. Внутрішній блок кондиціонера знімається зі свого місця;
 8. Частина стелі чи стіни, де була встановлена кліматична система, ретельно очищується.

В даній інструкції все виглядає досить просто, але на практиці це не так – демонтаж кондиціонера триває певний час, він вимагає навику та певного досвіду. Тому займатися цією роботою повинні лише професіонали.

Що треба, щоб зняти кондиціонер?

Нічого складного – просто зателефонуйте нам або залиште онлайн-заявку. Ціна послуги – від 1000 гривень. Вартість залежить від типу системи, яку потрібно демонтувати. Працюємо щоденно. Більше інформації про послугу, консультації за телефонами +38(063) 57-57-800, +38(095) 57-57-800 та +38(097) 57-57-800, онлайн через сайт (у розділі “Контакти”), в мессенджерах – ми є в Телеграмі та Вайбері, а також через соцмережі Фейсбук та Інстаграм.